Poznaj opinie naszych klientów!

Kliknij tutaj by poznać lub dodać opinię na nasz temat

„Bardzo, bardzo polecam współpracę z Panem Mateuszem, który pośredniczył w sprzedaży mieszkania. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Klient zaopiekowany w 100%, świetna i szybka komunikacja, prowadzenie całej transakcji kompleksowo, od A do Z. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szczerze polecam współpracę!”
Judi K., luty 2023r.
„Wszystkie formalności załatwione bez problemu i na czas. Bardzo dobry kontakt. Pan Mateusz rozwiał wszelkie niepewności i wszystko wyjaśnił, przez co zakup mieszkania był mniej stresujący. Bardzo polecam. :)”
Katarzyna Uchyła, luty 2023r.
„Współpraca z Panem Mateuszem przebiegła bardzo dobrze. Prowadził sprawę sprzedaży nieruchomości od A do Z.
Zawsze był z nim kontakt, odpowiadał na każde pytanie i pomagał w biurokracji papierkowej. Polecam każdemu!!!”
Marek Nogły, luty 2023r.
„Generalnie mam awersję do pośredników, ale z Panem Mateuszem współpraca układała się dobrze: konkretnie i z proklienckim nastawieniem.”
Paweł Szulik, styczeń 2023r.
„Biuro zdecydowanie godne polecenia. Profesjonalizm w każdym calu. Jestem bardzo wdzięczny Panu Mateuszowi za profesjonalne załatwienie wszystkich spraw dotyczących kupna mieszkania, życzliwość oraz poświęcony czas. Najlepsze biuro oraz fachowa obsługa. Dziękuję za wszystko.”
Karol Żydek, kwiecień 2022r.
„Współpraca z tym biurem a zwłaszcza z Panem Mateuszem to czysta przyjemność. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm a także bardzo sympatyczny kontakt na każdym etapie załatwiania formalności.
Polecam jak najbardziej.”
Maciej Romanow, kwiecień 2022r.
„Świetna współpraca i pełen profesjonalizm! Pan Mateusz Lasota - człowiek wulkan, zawsze pod telefonem i gotowy do akcji. Znaleźliśmy swój piękny dom.”
Dorota Widera, kwiecień 2022r.
„Super współpraca z Panem Mateuszem, polecam serdecznie :) odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, młody człowiek z pomysłami, przedsiębiorczy i do tego z sercem na dłoni dla klienta. ;)”
Agnieszka Sowa, kwiecień 2022r.